Sprawdzony doradca opinie

Często osoby szukające kredytu w Warszawie czy innym mieście, nie mają czasu samemu „latać” po bankach,  więc szukają sprawdzonego doradcy kredytowego czy też finansowego, kompetentnej i rzetelnej osoby, która za nich w szybki i łatwy sposób zapewni finansowanie.

W tym wątku chcemy by było łatwiejsze wyselekcjonowanie dobrego doradcy jeśli chodzi o miasto Warszawa, dlatego proszę o opisywanie swoich wszelkich doświadczeń z warszawskimi doradcami, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Opinie mają pomóc innym w wyborze naprawdę dobrego i sprawdzonego doradcy.

Także drogi internauto/internautko dodaj swoją opinie i oceń swojego doradcę finansowego , z usług którego korzystałeś.

 

2 komentarze

  • kaja

    Ja śmiało mogę polecić Pana Michała Dawidowicza z firmy Planfinance. Świetny fachowiec, osoba biegła w tematach kredytowych i rzetelna. Natknęłam się na niego po lekturze forum kredytowego http://www.forum-kredytowe.pl , można po jakości jego odpowiedzi już dużo poznać, dla mnie to nr 1 najlepszy doradca kredytowy w Warszawie, taka jest moja opinia.

  • MarekR.

    Witam,

    Nie znam tego forum, ale ja również natknąłem się na Michała Dawidowicza z firmy Plan Finance. Skorzystałem z jego usług z żoną kilka tygodni temu i generalnie wszystko była bardzo ok i rzetelnie. Kredyt finalnie został załatwiony a my jesteśmy już po przeprowadzce Polecenia są dość kłopotliwe bo może zawsze w każdym wypadku wyjść inaczej, ale facet ma spore doświadczenie i wiedzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *