Sprawdzony doradca kredytowy w Warszawie

doradca warszawaZ ostatnio opublikowanych statystyk wynika, że co raz więcej osób korzysta z doradców kredytowych przy zaciąganiu większych kredytów. Wynika to zapewne z tego, że Banki prześcigają się w ofertach i wiele z nich zawiera „haczyki”, które ciężko zauważyć nie znając się na umowach. Czy dlatego korzystanie z doradcy jest niezbędne?

Czy trzeba korzystać z doradcy kredytowego?

Odpowiadając na pytanie ze wstępu – korzystanie z doradcy nie jest niezbędne jednak wskazane. Jeśli zamierzamy wziąć hipoteczny to doradca gwarantuje, że wyjaśni nam wszystkie warunki takiego kredytu i wybierze najlepszą dla nas ofertę. Dzięki temu pozbywamy się ryzyka wzięcia kredytu, który zawiera dodatkowe koszty, które zawarte są w regulaminach, których jak wiadomo ludzie nie czytają.

Ile kosztuje pomoc doradcy kredytowego?

W większości przypadków jest tak, że taki doradca współpracuje z kilkoma bankami i jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty któregoś z tych banków to nie zapłacimy nic. Dlaczego? Banki w swoich ofertach posiadają prowizję od udzielenia kredytu. Dzięki temu, że taki doradca dostarcza mu wielu klientów bank rezygnuje z tej prowizji na korzyść pośrednika – dzięki temu wychodzi na to, że to bank płaci doradcy za pomoc, którą on nam oferuje. Dlatego właśnie opłaca się korzystać z pomocy takich doradców.

Gdzie znaleźć sprawdzonego doradcę kredytowego w Warszawie?

Warszawa to największe miasto w Polsce i właśnie tutaj udziela się największej liczby kredytów pod budowę domów lub zakup mieszkań. Gdzie zatem znaleźć sprawdzonego doradcę z tego miasta?

Nic prostszego. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę „doradca kredytowy w Warszawie” i otworzymy kilka pierwszych wyników stron. Później już tylko sprawdzić opinie klientów o nich i wybrać tego, który cieszy się najlepszymi. Dzięki temu wybierzemy sprawdzonego doradcę i nie będziemy musieli się martwic o nasz kredyt.

Jeszcze jeden sposób to sprawdzić rankingi firm i doradców, które pomagają w zaciągnięciu dobrego kredytu. Je także znajdziemy bez większego problemu w wyszukiwarce po wpisaniu odpowiedniej frazy.

Podsumowując, warto skorzystać z dobrego doradcy kredytowego jeśli  myślimy o wzięciu większego kredytu. Jest to zobowiązanie na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat i małe różnice w oprocentowaniu mogą wynosić do kilkunastu tysięcy złotych w spłacie całkowitej także warto zainwestować teraz trochę czasu na poszukiwanie dobrego doradcy niż później spłacać większe raty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *