Sprawdzony doradca kredytowy w Warszawie

doradca warszawaZ ostatnio opublikowanych statystyk wynika, że co raz więcej osób korzysta z doradców kredytowych przy zaciąganiu większych kredytów. Wynika to zapewne z tego, że Banki prześcigają się w ofertach i wiele z nich zawiera „haczyki”, które ciężko zauważyć nie znając się na umowach. Czy dlatego korzystanie z doradcy jest niezbędne?

Czy trzeba korzystać z doradcy kredytowego?

Odpowiadając na pytanie ze wstępu – korzystanie z doradcy nie jest niezbędne jednak wskazane. Jeśli zamierzamy wziąć hipoteczny to doradca gwarantuje, że wyjaśni nam wszystkie warunki takiego kredytu i wybierze najlepszą dla nas ofertę. Dzięki temu pozbywamy się ryzyka wzięcia kredytu, który zawiera dodatkowe koszty, które zawarte są w regulaminach, których jak wiadomo ludzie nie czytają.

Ile kosztuje pomoc doradcy kredytowego?

W większości przypadków jest tak, że taki doradca współpracuje z kilkoma bankami i jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty któregoś z tych banków to nie zapłacimy nic. Dlaczego? Banki w swoich ofertach posiadają prowizję od udzielenia kredytu. Dzięki temu, że taki doradca dostarcza mu wielu klientów bank rezygnuje z tej prowizji na korzyść pośrednika – dzięki temu wychodzi na to, że to bank płaci doradcy za pomoc, którą on nam oferuje. Dlatego właśnie opłaca się korzystać z pomocy takich doradców.

Gdzie znaleźć sprawdzonego doradcę kredytowego w Warszawie?

Warszawa to największe miasto w Polsce i właśnie tutaj udziela się największej liczby kredytów pod budowę domów lub zakup mieszkań. Gdzie zatem znaleźć sprawdzonego doradcę z tego miasta?

Nic prostszego. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę „doradca kredytowy w Warszawie” i otworzymy kilka pierwszych wyników stron. Później już tylko sprawdzić opinie klientów o nich i wybrać tego, który cieszy się najlepszymi. Dzięki temu wybierzemy sprawdzonego doradcę i nie będziemy musieli się martwic o nasz kredyt.

Jeszcze jeden sposób to sprawdzić rankingi firm i doradców, które pomagają w zaciągnięciu dobrego kredytu. Je także znajdziemy bez większego problemu w wyszukiwarce po wpisaniu odpowiedniej frazy.

Podsumowując, warto skorzystać z dobrego doradcy kredytowego jeśli  myślimy o wzięciu większego kredytu. Jest to zobowiązanie na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat i małe różnice w oprocentowaniu mogą wynosić do kilkunastu tysięcy złotych w spłacie całkowitej także warto zainwestować teraz trochę czasu na poszukiwanie dobrego doradcy niż później spłacać większe raty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *